Personalia

Michał Korycki i Marta Tomaszewska w Walk Events

Do Walk Events dołączyli Michał Korycki – project director oraz Marta Tomaszewska – senior project manager. Będą wspierać zespół doświadczeniem i wiedzą w realizacji projektów eventowych oraz formatów własnych agencji.

Michał Korycki ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży koncertowo-eventowej. Jako wieloletni project manager agencji STX Jamboree koordynował realizację projektów własnych agencji, jak również dla klientów zewnętrznych. Pracował m.in. przy:

  • festiwalach (m.in. trzech edycjach Festiwalu Pozytywne Wibracje),
  • koncertach (m.in. Kylie, Woody’ego Allena, Grace Jones, Macy Gray),
  • wystawach (m.in. Wystawy piłkarskie),
  • eventach korporacyjnych i galach telewizyjnych (Gala Fryderyk – 12 edycji, Jubileuszowa Gala 100-lecia ZAiKS).

W Walk Events wesprze zespół wiedzą i doświadczeniem w procesach ofertowania i realizacji projektów. Będzie też odpowiadał z ramienia zarządu za cały obszar finansowy i księgowy firmy.

Marta Tomaszewska z branżą koncertowo-eventową związana jest od dwudziestu lat. Przez ostatnie 4 lata budowała eventowe portfolio w agencji Plej, obsługując marki Play, PIU, Orlen, PKO BP, Iveco, H&M, Brita, Pandora i Huawei. Wcześniej jako booking manager i producent na pokładzie STX Jamboree pracowała przy Gali Fryderyk, Festiwalu Pozytywne Wibracje i innych projektach muzycznych krajowych i zagranicznych. Kontraktowała m.in. artystów takich jak US3, Take 6, Kylie, Raphael Saadiq, Seal, Zaz, Kool & The Gang czy Ella Eyre.

W nowej roli będzie odpowiadała za projekty własne agencji, czyli formaty takie jak koncerty, festiwale, wystawy i inne specjalne wydarzenia. Równolegle zaangażuje się w bieżące projekty eventowe.

  • 1

Marta Tomaszewska, Michał KoryckiReklama