Personalia

Michał Kazimierczak partnerem w Heart & Brain

Do agencji Heart & Brain dołączył jako inwestor i partner Michał Kazimierczak. Dotychczas pełnił funkcję CEO grupy Young & Rubicam Poland.

Od 1 lutego Michał Kazimierczak obejmie funkcję dyrektora strategicznego oraz będzie odpowiedzialny za rozwój oferty agencji i przyszłe akwizycje. W Young & Rubicam pracował od 2013 r. Wcześniej przez 4 lata był dyrektorem zarządzającym Saatchi & Saatchi. Karierę zaczynał w dziale brand consulting DDB Warszawa.

Funkcje dyrektorów kreatywnych pełnią Bartłomiej Rams oraz Tomasz Wojciechowski, który do agencji przeszedł w maju 2017 r. z Havas Worldwide. W listopadzie do zespołu dołączył również Sebastian Bryks. Objął stanowisko szefa działu consumer engagement i odpowiada za aktywacje internetowe oraz social media. Stanowisko dyrektora operacyjnego zajmuje Tomasz Zawistowski związany z agencją od czterech lat.

  • 1

Od lewej: Tomasz Zawistowski (dyrektor operacyjny), Tomasz Wojciechowski (dyrektor kreatywny), Bartłomiej Rams (dyrektor kreatywny), Michał Kazimierczak (dyrektor strategiczny) oraz Sebastian Bryks (szef consumer engagement)

 Reklama