Personalia

Michał Hackiewicz dołączył do Grupy Domodi

Wieloletni dyrektor m.in. największych spółek finansowych w Polsce, Michał Hackiewicz, został wiceprezesem ds. sprzedaży w Grupie Domodi. Jego zadaniem jest tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży oraz bieżące zarządzanie pracą działu sprzedaży.

Ma dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Budował je, zajmując stanowiska dyrektorskie w największych spółkach w Polsce. Karierę zaczynał w 2000 r. w Citibanku, gdzie zarządzał departamentem kart kredytowych. Następnie w 2008 r. dołączył do KBC Consumer Finance i był odpowiedzialny za produkty z tego segmentu w Kredyt Banku. Jednocześnie zarządzał pionem kart kredytowych w Żaglu.

W 2011 r. zmienił branżę na telekomunikacyjną i rozpoczął pracę w Netii. Tam zarządzał rynkiem SOHO/SME. Następnie pełnił kluczową rolę w sprzedaży rynku detalicznego. Od 2014 r. jako dyrektor wykonawczy sprzedaży i marketingu w PKP Intercity zmieniał oblicze spółki w zakresie liczby pasażerów korzystających z pociągów PKP IC. Wdrażał nowe rozwiązania w sprzedaży i marketingu. Od końca 2016 r. budował zdalny oddział dla klientów SME w BZWBK SA/Santander.

W lutym 2020 r. został powołany na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż w Grupie Domodi.

  • 1
Michał Hackiewicz

Michał HackiewiczReklama