Personalia

Mateusz Osiecki dyrektorem regionu Europy Środkowo-Wschodniej w PrestaShop

Stanowisko dyrektora regionu Europy Środkowo-Wschodniej w PrestaShop objął Mateusz Osiecki. Do jego zadań będzie należało rozwijanie biznesu platformy e-commerce na rynkach lokalnych, w tym w Polsce i nowo otwartej – w Rumunii.

Mateusz Osiecki jest ekspertem w budowaniu partnerstw strategicznych w branży technologicznej, zarządzaniu sprzedażą i rozwoju międzynarodowego biznesu. Jest absolwentem Royal Holloway i King’s College. Odpowiadał za budowanie strategii ekspansji międzynarodowej i rozwoju biznesu dla:

  • Profitroom (dostawcy usług SaaS dla sektora hotelarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej),
  • agencji marketingowych należących do portfela Bauer Media Group.

W PrestaShop od listopada 2021 pełnił funkcję country managera na Polskę.

Jestem bardzo zadowolony z rozwoju PrestaShop na kolejnych rynkach. Mamy już wiodącą pozycję w Polsce pod względem liczby sklepów korzystających z naszej platformy. Europa Środkowo-Wschodnia ma ogromny potencjał rozwoju sektora e-commerce.

Jako dyrektor regionalny chcę skupić się na utrzymaniu pozycji lidera w naszym kraju i zbudowaniu solidnych fundamentów w pozostałej części regionu. PrestaShop ma doświadczenie w opracowywaniu modułów z takimi partnerami jak Google, Meta i PayPal. Jest też partnerem MBE Worldwide. Jestem więc przekonany, że jesteśmy gotowi, aby towarzyszyć różnorodnym firmom, niezależnie od branży, w rozwoju ich biznesu na całym świecie – mówi nowy dyrektor.

  • 1
Mateusz Osiecki PrestaShop

Mateusz Osiecki – dyrektor regionu Europy Środkowo-Wschodniej w PrestaShopReklama