Personalia

Mateusz Ciećwierski awansuje na chief operating officera Grupy Przestrzeń

W związku z rozwojem spółek powstałych wokół agencji Przestrzeń (studio identyfikacji wizualnej Wyraz, agencja mediowa Rozgłos) oraz planami dalszego rozwoju kompetencji digitalowych Grupa Przestrzeń powołała nowe stanowisko chief operating officera. Objął je Mateusz Ciećwierski. Bezpośrednio współpracuje on z zarządem w realizacji strategicznych celów.

Mateusz Ciećwierski z Przestrzenią związany jest od niemal czterech lat. Do tej pory nadzorował pracę działu client service. Od października 2022 jego obowiązki poszerzą się o:

  • integrację i usprawnianie procesów w Grupie;
  • rozwój płaszczyzn współpracy i wymiany kompetencji między spółkami.

Agencja Przestrzeń istnieje na rynku od ponad czterech lat. Zajmuje się holistyczną obsługą marek (strategia, kreacja, tworzenie nowych marek, repozycjonowanie istniejących). W ramach rozwoju kompetencji niezbędnych do całościowej obsługi partnerów biznesowych sukcesywnie dobudowuje niezależne spółki. W ten sposób skupia w swojej grupie talenty i zespół, który może tworzyć marki od zera: od procesów strategiczno-badawczych, przez prace kreatywno-koncepcyjne, po pełną realizację – na poziomie komunikacji, jak i projektowania samych produktów czy usług.

Struktura kompetencji w ramach Grupy Przestrzeń jest unikalna na rynku. Za nami już sporo projektów, które zrealizowaliśmy, wykorzystujące ten potencjał. Czujemy jednak, że może to być dla naszych klientów stały i bardzo efektywny model kompleksowej współpracy. Przed nami ciekawy i bardzo inspirujący czas. Cieszę się, że będę jego częścią – mówi Ciećwierski.

  • 1

Mateusz Ciećwierski COO w Grupie PrzestrzeńReklama