Personalia

Martyna Adamus talents management directorem w grupie LTTM

Na nowo utworzone stanowisko talents management directora w grupie LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset) awansowała Martyna Adamus, wcześniej head of glow by LifeTube. Odtąd odpowiada za zarządzanie dwoma działami talent managerów (glow i rozrywka) reprezentujących ponad 110 kanałów na YouTube, mających łącznie prawie 60 mln subskrypcji i współpracujących na wyłączność z siecią LifeTube.

Martyna Adamus od pięciu lat jest związana z LifeTube. Na nowym stanowisku odpowiada za rozwój zespołów i koordynowanie pracy dwudziestu managerów realizujących kampanie i współpracujących z topowymi twórcami YouTube. Wśród 110 kanałów, którymi opiekują się glow i rozrywka, są m.in.: Aleksandra Żuraw, Love and Great Shoes, Blowek, Matura to Bzdura, Cyber Marian czy AdBuster. Łącznie wszystkie kanały mają prawie 60 mln subskrypcji.

Wśród kompetencji zespołów, którymi zarządza Adamus, są:

  • dbanie o rozwój kanałów zrzeszonych w sieci premium,
  • koordynacja wszystkich współprac komercyjnych na ich kanałach i profilach w mediach społecznościowych,
  • koordynacja akcji pro bono, w które angażują się influencerzy.

Nowa talents management director przejmie część obowiązków Mateusza Billa, byłego szefa działu rozrywki w LifeTube. Jego ponad 3-letnia współpraca z firmą zakończyła się w styczniu 2021 r.

  • 1
Martyna Adamus

Martyna Adamus


 

Reklama