Personalia

Martin Sun nowym dyrektorem zarządzającym w Huawei Consumer Business Group w Polsce

1 września Martin Sun obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei CBG Polska, jednej z trzech grup biznesowych Huawei. Ta obejmuje portfolio elektroniki użytkowej, m.in. smartfony, laptopy, tablety czy urządzenia wearables.

Martin Sun jest związany z firmą Huawei od ponad dziewięciu lat. Przez ostatnie 2 lata pracował w Huawei CBG Polska jako dyrektor odpowiedzialny za całość sprzedaży produktów marki w Polsce. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Huawei CBG w Maroku, a poprzednio – managera ds. sprzedaży w Pakistanie.

Zastąpi na stanowisku Jeffersona Zhanga, który z początkiem września dołączy do struktur Huawei w centrali firmy w Chinach.

Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego Huawei CBG w Polsce to dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. Polska jest jednym z kluczowych rynków dla Huawei na świecie. Mamy tutaj ambitne plany rozwoju i inwestycji w szereg kategorii produktowych, w tym laptopów, smartfonów, smartwatchy czy produktów audio.

Nadal również będziemy inwestować w rozwój własnego ekosystemu Huawei Mobile Services i sklepu z aplikacjami AppGallery. Polski oddział Huawei to zespół ambitnych profesjonalistów i wierzę, że wspólnymi siłami osiągniemy zamierzone cele – mówi Martin Sun, nowy dyrektor zarządzający w Huawei CBG Polska.

  • 1
Martin Sun nowym dyrektorem zarządzającym w Huawei Consumer Business Group w Polsce

Nowy dyrektor zarządzający w Huawei Consumer Business Group w PolsceReklama