Personalia

Marta Rybicka awansuje w IQS na deputy chief commercial officera w randze członka zarządu

IQS rozszerza skład zarządu. Dołącza do niego Marta Rybicka, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów oraz wzmacnianiem sprzedaży kierowanej do wybranych klientów, rozwojem segmentu badań syndykatowych oraz warsztatami dla klientów. Obejmuje stanowisko deputy chief commercial officer w randze członka zarządu.

Z wykształcenia Marta Rybicka jest socjologiem. To także absolwentka studiów doktoranckich z zakresu zarządzania i finansów. Jako doświadczony menedżer w IQS kierowała ilościowo-jakościowym działem badawczym. Nadzorowała projekty realizowane dla klientów z różnych branż, głównie z sektora farmaceutycznego, finansowego oraz FMCG.

Od kilku lat zaangażowana jest w wiele autorskich projektów badawczych realizowanych w IQS, m.in. „Świat młodych”, „Video Love Story” czy „Game Story”. Wspiera działania społeczne poprzez współpracę badawczą IQS z fundacjami i organizacjami:

  • Kwiat Kobiecości w sprawie świadomości działań profilaktycznych w chorobach onkologicznych,
  • Inspiring Girls Polska w kwestii aspiracji dziewczynek w Polsce,
  • Share the Care w obszarze wspierania idei urlopów rodzicielskich dla ojców.

Dotychczasowe obowiązki Marty Rybickiej w kierowaniu zespołem badawczym przejął Michał Kulawiak, który wcześniej pełnił funkcję jej zastępcy. Również związany jest z IQS od wielu lat. W wyniku zmian objął stanowisko business unit managera.

  • 2
Marta Rybicka

Marta Rybicka

Michał KulawiakReklama