Personalia

Marcin Pilarski CCO Payback Polska

Kierownictwo firmy Payback podjęło strategiczną decyzję o powołaniu Marcina Pilarskiego na stanowisko chief commercial officera. Objął on funkcję 1 lutego.

Jako CCO Marcin Pilarski będzie odpowiadał za realizację strategii sprzedaży w kluczowych dla programu segmentach rynku. Będzie także czuwał nad rozwojem biznesu zgodnie ze strategią wzrostu przychodów.

Przed dołączeniem do Payback pracował dla firmy Travelport. Przez ostatnie 2 lata pełnił tam funkcję wiceprezesa ds. globalnego produktu i marketingu w linii biznesowej Agency Commerce. Był odpowiedzialny za tworzenie produktów, rozwiązań i usług dostępnych na 170 rynkach dla 68 tys. klientów. Koncentrował się przede wszystkim na platformie rezerwacyjnej Smartpoint, aplikacji poprawiającej efektywność pracy Agency Effectiveness, aplikacji mobilnej oraz wykorzystywaniu danych analitycznych.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Europę Wschodnią. Zarządzał operacjami Travelport w 25 krajach regionu, w tym w Rosji i Polsce.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W życiu zawodowym interesuje się teoriami przywództwa oraz wykorzystaniem ich w tworzeniu wysoko wydajnych zespołów osiągających ponadprzeciętne wyniki.

W 2018 r. planujemy pozyskanie 3 mln nowych użytkowników programu Payback, co stawia przed nami szereg nowych możliwości. Z Marcinem na pokładzie chcemy przyśpieszyć rozwój programu i poszerzyć bazę aktywnych użytkowników kart Payback – mówi Michał Pieprzny, CEO firmy.Reklama