Personalia

Marcin Olszewski w ścisłym kierownictwie Media Impact Polska

Z początkiem marca stanowisko programmatic & digital product directora w Media Impact Polska objął Marcin Olszewski. Przejął tym samym część obowiązków Łukasza Wyglądały, który z końcem lutego zakończył pracę w firmie.

Marcin Olszewski pracuje w Media Impact Polska od 2015 r. Jako programmatic director rozwinął ofertę programatyczną spółki w Polsce. Był też inicjatorem tego tematu w spółkach grupy w regionie. Wcześniej był dyrektorem obsługi klienta w Amnet Polska należącej do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Rozwijał też sieć internetowej reklamy wideo V2Media w CEE w ramach ArboInteractive.

Łukasz Wyglądała, który odszedł z firmy z końcem lutego, będzie pracował z Media Impact Polska na zasadach projektowych. Nadzorowane przez niego zespoły ad product & solutions marketing, strategii i komunikacji oraz dział analiz rynkowych będą podlegać pozostałym członkom zarządu: Mariuszowi Wąsińskiemu oraz Beacie Golubińskiej.

Zadaniem nowego dyrektora będzie dalsza realizacja strategii sprzedaży programatycznej. Będzie on także sprawował nadzór nad zespołami odpowiedzialnymi za politykę cenową grupy, yield management oraz ad product development & infrastructure.Reklama