AdvertisementAdvertisement

Personalia

Marcin Kordowski head of SEO w Havas Media Group

8 września do agencji Havas Media Group dołączył Marcin Kordowski. Objął stanowisko head of SEO.

To ekspert z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie SEO, content marketingu i marketingu internetowego. Budował zespoły SEO w agencji (K2) i po stronie klienta (ZnanyLekarz.pl, head of global SEO dla 4Finance w 17 krajach) oraz stworzył wiele projektów e-commerce. Występuje na konferencjach poświęconych digital marketingowi w obszarach B2B i B2C oraz jest wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W biznesowym portfolio ma ponad 300 projektów zrealizowanych w 30 krajach. Jest audytorem SEO i strategiem CRM, a także współautorem książki „Marketing internetowy, nowe możliwości, nowi klienci, nowe rynki”. Trener, szkoleniowiec i mentor.

Zatrudnienie Marcina Kordowskiego ma być kolejnym krokiem w rozwoju internetowej oferty Havas Media Group. Do zadań head of SEO będzie należeć rozwój usług SEO, content marketingu i tworzenie strategii dla klientów HMG w zakresie pozyskiwania ruchu z wyników organicznych wyszukiwarek. Będzie podlegał bezpośrednio Dominice Wałędze, chief digital officer.

  • 1
Marcin Kordowski

Marcin Kordowski


 

Reklama