Personalia

Marcin Dobrzyniecki i Sylwia Tygielska dołączą do zarządu Isobar Polska

W strukturach agencji Isobar Polska (Dentsu Aegis Network) awansują Marcin Dobrzyniecki i Sylwia Tygielska. Marcin Dobrzyniecki objął stanowisko operations directora agencji. Sylwia Tygielska awansowała na stanowisko growth director.

W nowej strukturze Marcinowi Dobrzynieckiemu podlegają szefowie strategii, kreacji, creative technology, technologii oraz contentu i e-commerce. W nowej roli odpowiada on m.in. za wdrażanie strategii w zakresie nadzorowanych kompetencji, nadzór nad realizacją założeń budżetowych oraz zdefiniowanie i kontrolę procesów.

Do firmy Isobar dołączył we wrześniu 2018 r. Jako digital transformation product director odpowiadał za rozwój i standaryzację produktów digitalowych agencji. Przez ponad 4 lata związany był z grupą ZPR Media, gdzie kolejno pełnił role business development board representative, COO, managing directora oraz general managera. W latach 2008–2011 związany był z portalem NaszaKlasa.pl, a wcześniej przez 6 lat pracował w portalu Interia.pl.

Sylwia Tygielska awansowała na stanowisko growth directora, stając na czele struktur client service i new business agencji. Podlegają jej client partnerzy odpowiedzialni za realizację działań dla wszystkich klientów Isobaru, a także Tomasz Targiński, new business director. W ramach nowej roli Tygielska będzie odpowiadać za wdrażanie strategii w zakresie client service, zarządzenie zespołami client service i ich wspieranie w zakresie rozwoju strategicznych klientów, negocjacji umów, ocen klienckich i metodyki pracy.

Dołączyła do Isobaru w 2017 r. Jako client partner zarządzała zespołami realizującymi działania dla firm Mastercard, Audi, a także McDonald’s i Biedronka. W roli szefa zespołów pracujących dla Mastercarda i Audi zastąpiła ją Mania Kostrzewska.

Tygielska do Isobar przeszła z agencji Brain, gdzie jako account director, a następnie client service director kierowała działem obsługi klienta, a także współzarządzała agencją. Wcześniej przez 5 lat związana była z Saatchi & Saatchi.

Marcin Dobrzyniecki i Sylwia Tygielska podlegają Krzysztofowi Mockowi.

  • 1

Sylwia Tygielska, Marcin DobrzynieckiReklama