Personalia

Mania Kostrzewska obejmuje stanowisko diversity director w Dentsu CEE

Z początkiem maja rozszerzono zakres odpowiedzialności Mani Kostrzewskiej w strukturach Dentsu. Od teraz, oprócz dotychczasowej funkcji client partnera w Dentsu Creative, będzie pełnić rolę diversity director w Dentsu CEE. We współpracy z Pauline Miller, chief equity officer w Dentsu EMEA będzie wspierać rozwój wizji i działań w zakresie diversity, equity & inclusion dla regionu i klientów.

Przez 3 lata Mania Kostrzewska pełniła funkcję diversity & inclusion champion w Polsce. Obejmując nowe stanowisko, poszerza więc zakres swoich obowiązków. Od teraz we współpracy z Pauline Miller będzie odpowiedzialna za:

  • rozwój wizji i działań w zakresie różnorodności i inkluzywności;
  • wspieranie klientów w ich działaniach DEI i wyzwaniach z tym związanymi.

Nominacja Mani na stanowisko dyrektora DEI dla CEE ma kluczowe znaczenie. Jest kolejnym krokiem w promowaniu integracji, wzmacnianiu praw człowieka oraz sprawiedliwości społecznej. Różnorodność jest ceniona i chroniona w Dentsu. Doceniając i wykorzystując różnorodność, możemy czerpać korzyści z wkładu i talentów naszych ludzi, prowadząc do lepszej i harmonijnej przyszłości – komentuje Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Polska & CEE.

Badania jasno pokazują, że zróżnicowane zespoły i organizacje lepiej sobie radzą pod względem innowacyjności, rozwiązywania problemów i zdolności adaptacyjnych niż te, które są jednorodne. Mając na uwadze nasze podejście skoncentrowane na ludziach, cieszę się, że Mania będzie pełnić tę rolę w dentsu CEE. Jestem pewien, że jest najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko – dodaje.

  • 1
Mania Kostrzewska

Mania Kostrzewska – diversity director w Dentsu CEE

 Reklama