Malwina Wrotniak w agencji Tailors Group - Marketing przy Kawie

Personalia

Malwina Wrotniak, była redaktor naczelna Bankier.pl, w Tailors Group

Do zespołu PR i IR agencji Tailors Group dołączyła Malwina Wrotniak. Pełniąc funkcję senior communications manager, będzie odpowiedzialna za działania w obszarze public relations, w szczególności komunikację finansową i relacje inwestorskie.

Malwina Wrotniak przez ponad 15 lat pracowała dla internetowych mediów gospodarczych. Była redaktorka naczelna Bankier.pl (2019–2024), odpowiadała także za inne serwisy specjalistyczne z Grupy Bankier. Autorka setek publikacji o finansach. Laureatka nagród dziennikarskich, w tym Nagrody Polskiej Izby Ubezpieczeń (Debiut Roku, 2010) i Nagrody im. Mariana Krzaka od Związku Banków Polskich (2023). Ekspertka z zakresu personal finance w mediach i na wydarzeniach branżowych.

Absolwentka studiów doktoranckich i magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przez kilka lat prowadziła tam zajęcia z przedmiotów związanych z dziedziną finansów. Po godzinach realizuje autorski projekt edukacji ekonomicznej rodziców.

Malwina istotnie wesprze nasze kompetencje w obszarze komunikacji finansowej. Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, projektowe i menedżerskie, jakie zdobywała w mediach gospodarczych, to wszechstronny kapitał. Pozwoli nam on realizować działania dla klientów na jeszcze szerszą skalę.

Obecnie w naszym kilkunastoosobowym zespole komunikacji pracuje sześciu byłych dziennikarzy finansowych. Ich wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć unikatowy w skali całego rynku zespół. Doskonale rozumie on potrzeby komunikacyjne klientów, a jednocześnie dostarcza mediom ciekawe i wartościowe informacje – mówi Łukasz Wójcik, partner zarządzający Tailors Group.

  • 1
Malwina Wrotniak

Malwina Wrotniak – senior communications manager w Tailors GroupReklama