Personalia

Małgorzata Hejka dyrektorem ds. strategii i innowacji w Spark Foundry

Nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii i innowacji w Spark Foundry objęła Małgorzata Hejka. Dotychczas była dyrektorem ds. komunikacji i biznesu w tej firmie.

W nowej roli Małgorzata Hejka będzie odpowiadała za jakość strategii oferowanych klientom przez Spark Foundry. Zadba też o powiązanie rekomendacji z możliwościami, jakie niosą najnowsze technologie i kanały komunikacji.

Z branżą marketingową jest związana od 2004 r. Karierę zaczynała w domu mediowym OMD. Cztery lata później dołączyła do Starcomu, w którym objęła stanowisko media managera. Następnie jako konsultant ds. kanałów komunikacji odpowiadała za szkolenia dla klientów i pracowników agencji.

W 2013 r. rozpoczęła pracę w Spark Foundry (wcześniej Mediavest) – najpierw jako senior media manager, a następnie jako dyrektor ds. komunikacji i biznesu.

W kilkunastoletniej karierze pracowała m.in. dla takich reklamodawców, jak Unilever, McDonald’s, USP Zdrowie, Eurobank, GSK, Hortex, Getin Bank, The Lorenz Bahlsen, Circle K, Getin Holding i Honda.Reklama