Personalia

Magdalena Mulenga operations directorem w Isobar Poland Group

Z początkiem lipca do Isobar Poland Group dołączyła Magdalena Mulenga. Objęła stanowisko operations directora. Będzie zajmować się udoskonalaniem efektywności operacyjnej, tworzeniem i monitorowaniem procesów oraz integracją wybranych obszarów działania agencji wchodzących w skład grupy.

Wcześniej pracowała w agencji iProspect, która podobnie jak Isobar działa w ramach polskiego oddziału grupy Dentsu Aegis Network. W ciągu ostatnich trzech lat pełniła tam funkcję client service directora, a następnie członka zarządu (od czerwca 2015 r.).

Była zaangażowana w proces akwizycji spółki Marketing Wizards. Odpowiadała m.in. za integrację obu zespołów oraz integrację z Dentsu Aegis Network – zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Wcześniej jako dyrektor operacyjny pracowała w agencji Fast White Cat. Zajmowała się wprowadzaniem kompleksowej usługi tworzenia sklepów internetowych i zarządzania nimi. Dotyczyło to m.in. web developmentu, marketingu, logistyki oraz obsługi klienta.

W latach 2012–2013 zarządzała agencją performance marketingu Quisma należącą do GroupM. Przed dołączeniem do Quismy przez ponad 6 lat związana była z domem mediowym Mindshare Polska.Reklama