Personalia

Magdalena Godzik odpowiedzialna za PR spółki Time SA

Do Grupy ZPR Media dołączyła Magdalena Godzik. Będzie odpowiadać za strategię komunikacji i działania z zakresu public relations spółki Time SA, brokera reklamowego stacji radiowych (m.in. radio Eska, Eska Rock, Vox FM, SuperNova), wydawcy tytułów prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”), serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, mjakmama24.pl, urzadzamy.pl, se.pl), działów wideo oraz audio (m.in. audiobooki, podcasty) czy wydawnictwa Harde.

Magdalena Godzik będzie również budować zespół PR dla Targów Książki i Mediów Vivelo 2023 (18–21 maja br.). Odpowiada za wszelkie kontakty z mediami. Będzie bezpośrednio współpracowała z zarządem Time SA i spółek radiowych.

Jak mawiał amerykański przedsiębiorca i miliarder, Marc Benioff: „sekret udanego zatrudnienia polega na tym, by szukać ludzi, którzy chcą zmienić świat”. Jestem przekonany, że właśnie taką osobę znaleźliśmy. Doświadczenie, ale i zapał Magdy to istotne wzmocnienie dla naszej Grupy – mówi Paweł Szaniawski zasiadający w zarządzie spółek radiowych Grupy ZPR Media. – Od dawna mieliśmy się czym pochwalić. Nie zawsze jednak umieliśmy dotrzeć z tymi informacjami do zainteresowanych. Wierzę, że teraz to się zmieni – dodaje.

Godzik rozpoczęła pracę w mediach w 2006 r. w prasie drukowanej (m.in. AWR Wprost, AVT Korporacja)

Przez ponad 10 lat związana była z TVN Warner Bros. Discovery. Pracowała przy flagowych programach stacji (Dzień Dobry TVN, Top Model). Współpracowała także z zagranicznymi telewizjami (m.in. CNN, TV Tokyo). W 2019 r. została doradcą medialnym, wspierając firmy oraz marki osobiste.

Jednym z jej większych sukcesów jest nominacja do międzynarodowej nagrody dziennikarskiej Mediterranean Journalist Award. Wyróżniono jej wywiad telewizyjny z izraelskimi i palestyńskimi rodzicami, którzy w wyniku konfliktu stracili dzieci. Rozdanie nagród miało miejsce w siedzibie Reuters w Londynie.

Prywatnie Magdalena interesuje się sytuacją ekonomiczno-zdrowotną kobiet i dzieci. Dla telewizji TVN zrealizowała autorskie reportaże w obozach birmańskich uchodźców na terenie Tajlandii.

  • 1
Magdalena Godzik Time SA

Magdalena Godzik dołączyła do Grupy ZPR MediaReklama