Personalia

Magdalena Darska-Serafin event director w Allegro Brand Experience Agency

Do zespołu Allegro Brand Experience Agency dołączyła Magdalena Darska-Serafin. Jako event director odpowiada za kompleksowe zarządzanie zespołem produkcji eventów i działań brand experience.

Nową funkcję Magdalena Darska-Serafin objęła z początkiem września 2022. Wcześniej była związana z agencją jako senior event manager. Realizowała projekty brand experience i eventowe dla kluczowych klientów agencji. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej. Obejmuje ono zarówno produkcję eventów, jak i tworzenie strategii marketingowych, kampanie komunikacyjne czy działania shopper marketingowe.

Know-how zdobywała po stronie agencji (IQFM, XConcept, Zoom Advertising, Grey Group, Euro RSCG), jak i klienta (Play, PTC – obecnie T-Mobile). Z sukcesami wprowadziła wiele marek na polski rynek, stosując niekonwencjonalne działania komunikacyjno-eventowe. Współpracowała z największymi, jak Coca-Cola, Grupa Żywiec, Rama, Wyborowa, Stock, Winston, Kent, Camel, Lucky Strike, Vogue czy TVN.

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Wolny czas zdecydowanie woli spędzać aktywnie i nie wyobraża sobie zimy bez szusowania na snowboardzie. Od lat jest zakochana w rasie berneński pies pasterski, dlatego często nazywana jest bernolniętą.

Dynamicznie zmieniający się rynek wymaga od agencji nie tylko forecastingu, obserwowania zachowań konsumenckich i wyprzedzania trendów. Także przede wszystkim precyzyjnej diagnozy potrzeb brandów i rekomendacji najlepszych rozwiązań ze wszystkich obszarów komunikacji marketingowej – mówi Anna Gogacz, CEO Allegro Brand Experience Agency. – Od samego początku naszej współpracy z Magdą widać było, jak dobrze rozumie ona rynek i jego potrzeby. Jestem pewna, że jej doświadczenie pracy po obu stronach – agencji i brandów, oznaczać może tylko jedno: najlepsze brand experience dla naszych klientów.

  • 1

Magdalena Darska-Serafin – event director w Allegro Brand Experience Agency

 Reklama