Personalia

Maciej Swoboda w agencji Funktional

Do agencji Funktional dołączył Maciej Swoboda. Objął stanowisko chief revenue officer. Poprzednio pracował w Cheil Poland.

Maciej Swoboda przez ostatnie 4 lata pracował pracował w agencji Cheil Poland na stanowisku client engagement manager. Karierę w branży digital rozpoczynał w 2005 r. jako account executive w Netizens Digital Innovation House.

W latach 2011–2012 pracował w agencji Fortune Cookie jako client partner. Między 2012 a 2014 r. pełnił analogiczną funkcję w agencji Possible. W 2014 r. wrócił do Netizens Digital Innovation House jako business development director.

Jest absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Na nowym stanowisku będzie m.in. nadzorował rozwój działów marketingu wewnętrznego i sprzedaży, łącząc te kompetencje w ramach jednego obszaru. Działania te mają na celu:

  • osiągnięcie jak największej synergii i efektywności w zakresie demand & lead generation;
  • podniesienie poziomu client experience.

– Zespół naszej agencji bardzo się rozrósł przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Na kolejne kwartały też planujemy dynamiczne działania rekrutacyjne, jak też bardzo ważne zmiany strukturalne. W tym kontekście stworzenie nowego w naszej agencji stanowiska chief revenue officer i pozyskanie na tę pozycję Macieja jest dla nas kluczowe w kontekście wspomnianych zmian i dalszego rozwoju agencji – komentuje Hubert Pokrowiecki, CEO Funktional.

  • 1
Maciej Swoboda

Maciej Swoboda

 Reklama