Personalia

Maciej Mączyński pokieruje dywizją CEED w Samsungu

Z początkiem września Maciej Mączyński objął stanowisko head of sales CEED (Central and Eastern Europe Display) dywizji odpowiedzialnej za sprzedaż monitorów LCD, wielkoformatowych ekranów LCD i LED oraz telewizorów hotelowych. Będzie odpowiadał za 19 europejskich rynków i podlegał bezpośrednio centrali w Londynie.

Ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku IT w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży i organizacji. Karierę zawodową rozpoczął w firmach Optimus i NCR Poland, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży. Następnie dołączył do zespołu APC Poland. W organizacji 11 lat zajmował różnorodne stanowiska, w tym district managera oraz country managera.

Po przejęciu APC przez Schneider Electric uzyskał awans na ITB vice presidenta oraz directora ITB BFO global program. Ostatnie 5 lat spędził w Dell Technologies jako regional sales director CEE. Odpowiadał za rozwój działu usług w regionie Europy Środkowej oraz Wschodniej.

Ma tytuł magistra ze specjalizacją organizacja i zarządzanie przedsiębiorstw oraz dyplom Executive MBA Szkoły Głównej Handlowej/University of Minnesota.

  • 1
Maciej Mączyński

Maciej Mączyński



Reklama