Personalia

Krzysztof Woch i Maciej Szczepaniak nowymi wspólnikami NBS Communications

Objęli po 10% udziałów w działającej od 1990 r. agencji. Dołączyli do grona dotychczasowych wspólników – Anny Krajewskiej, założycielki i wiceprezes agencji, oraz Piotra Wojtaszka, prezesa spółki.

Krzysztof Woch pracuje w NBS Communications od 2012 r. Wcześniej był dziennikarzem „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”, gdzie pisał o finansach firm i rynku kapitałowym. Odpowiadał również za relacje z mediami i inwestorami w Hydrobudowie Polska. W agencji kieruje projektami związanymi z komunikacją i promocją ofert publicznych akcji i obligacji, procesów fuzji i przejęć, wezwań na akcje. Doradza także zarządom spółek notowanych na GPW w zakresie relacji inwestorskich.

Maciej Szczepaniak jest związany z agencją od 2013 r. Zanim do niej dołączył, był producentem i wydawcą w biznesowej telewizji TVN CNBC. Wcześniej był także dziennikarzem prasy motoryzacyjnej i branżowej. W NBS prowadzi projekty związane z komunikacją korporacyjną, wspiera relacje inwestorskie spółek notowanych na GPW, tworzy kampanie informacyjne dla publicznych ofert akcji i obligacji, odpowiada również za produkcje wideo tworzone dla klientów agencji.

Anna Krajewska posiada obecnie 48,6% udziałów w NBS Communications, Piotr Wojtaszek – 31,4%, a Krzysztof Woch i Maciej Szczepaniak – po 10%.

  • 1
Nowi wspólnicy NBS Communications

Maciej Szczepaniak, Krzysztof Woch – nowi wspólnicy NBS Communications


 

Reklama