Personalia

Krzysztof Szumski managing directorem w One House

W One House utworzono nowe stanowisko managing directora. Funkcję tę objął Krzysztof Szumski, który awansował ze stanowiska chief operating officera oraz p.o. head of client service. Podlegają mu działy strategii, kreacji, produkcji, mediów i client service.

Nowy dyrektor zarządzający z agencją jest związany od czterech lat, z branżą od 2001 r. Karierę rozpoczął w Universal McCann w dziale buyingu TV. Od 2006 r. pracował w ZenithOptimedia, gdzie zarządzał procesami planowania i zakupu kampanii reklamowych. Następnie pracował w ramach struktur Publicis Group. Odpowiadał za negocjacje warunków handlowych całej grupy. Pracował z największymi reklamodawcami w Polsce, m.in. markami L’Oreal Polska, Reckitt Benckiser, Polkomtel czy Grupa Maspex.

Po awansie Krzysztofa Szumskiego Katarzyna Kurdel-Lempkowska awansowała na zwolnione stanowisko head of client service. Będzie odpowiedzialna za dział, którego rolą jest dbałość o jak najlepsze relacje z klientami, zapewnienie sprawnej i płynnej ich obsługi poprzez efektywne zarządzanie projektami wewnątrz agencji. Ma ona 13-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 3 lata pracowała w One House na stanowisku senior communications account manager. Wcześniej przez 10 lat związana była z domem mediowym Optimedia (obecnie Publicis Media). Czuwała nad obsługą klientów takich jak Sanofi-Aventis, Coty, Reckitt-Benckiser czy Hochland.

  • 2
Krzysztof Szumski

Krzysztof Szumski

Katarzyna Kurdel-Lempkowska


 

Reklama