Personalia

Konrad Łucka i Maksymilian Sztandera dołączają do Nanovo

Firma Nanovo projektująca i wdrażające cyfrowe rozwiązania w przestrzeniach handlowo-usługowych powiększyła skład kadry C-level o dwóch managerów. Do zespołu dołączyli: Konrad Łucka (chief growth officer, CGO) i Maksymilian Sztandera (chief financial officer, CFO).

Konrad Łucka przez minione 15 lat rozwijał karierę w notowanej na giełdzie we Frankfurcie grupie S&T AG. Jest ona dostawcą usług konsultingowych oraz produktów i usług IT. Pełnił w sumie siedem funkcji w różnych częściach organizacji. Ostatnie półtora roku odpowiadał za sprzedaż usług IT oraz rozwój biznesu międzynarodowego i wsparcie partnerów zagranicznych na rynku Europy Zachodniej. Jako CGO odpowiada w Nanovo za tworzenie strategii sprzedaży, działania marketingowe oraz rozwój biznesu.

Polska branża retail jest jedną z najbardziej innowacyjnych na świecie. Z kolei Nanovo to krajowy lider obszarów phygital i digital signage. Firma w coraz większym stopniu zaznacza swoją obecność za granicą – w regionie CEE, a za chwilę w Europie Zachodniej i Azji. Możliwość uczestniczenia w rozwoju tego biznesu i we wprowadzaniu na nowe rynki innowacji, przynoszących klientom wymierne korzyści, traktuję jako ekscytujące wyzwanie – podsumowuje nowy CGO.

Maksymilian Sztandera ma 16-letnie doświadczenie w pracy w działach finansowych różnych przedsiębiorstw

Ostatnie 7 lat przepracował jako dyrektor finansowy Medicalgorithmics – spółki z branży nowych technologii i produkcyjnej notowanej na GPW w Warszawie. W tym czasie nadzorował system sprawozdawczości finansowej i kontroli wewnętrznej, a także zarządzał działem finansowym, prawnym i operacyjnym. W Nanovo odpowiada za kształtowanie i realizację strategii finansowej w obliczu intensywnego wzrostu i ekspansji na rynki zagraniczne.

Uwielbiam nowe technologie. To dla mnie bardzo ważne, że zarządzając finansami i sprawozdawczością w Nanovo, mogę uczestniczyć w zmianach, które zachodzą w nowoczesnym handlu. Wykorzystam swoje doświadczenie, żeby wspierać firmę w osiąganiu jej ambitnych celów. Przed nami wiele sukcesów, jestem tego pewien – zapowiada Sztandera.

Kompetencje nowych managerów mają pomóc firmie:

  • umocnić się na pozycji lidera krajowego rynku;
  • zdynamizować jej międzynarodowy rozwój, m.in. na rynkach europejskich i azjatyckich.
  • 2
Konrad Łucka

Konrad Łucka – CGO Nanovo

Maksymilian Sztandera i Konrad Łucka w Nanovo

Maksymilian Sztandera – CFO NanovoReklama