Personalia

Katarzyna Gordian rozstaje się z firmą Polymus

Katarzyna Gordian, dyrektor zarządzająca agencji Polymus z Grupy Arteria, z końcem listopada rozstaje się z firmą. Była z nią związana przez 13 lat.

Zostawiam agencję w dobrej kondycji biznesowej. Przez ostatnie miesiące firma pozyskała duże długoterminowe kontrakty i nowych klientów z branż: telekomunikacyjnej, tytoniowej i sportowej. Pozwoli jej to z powodzeniem zrealizować budżet na 2018 r. Interdyscyplinarny zespół, który miałam przyjemność stworzyć, i mocne relacje z klientami budowały naszą przewagę konkurencyjną. Cieszę się, że mogłam utrwalić silną pozycję agencji na rynku. Życzę firmie pomyślności w realizacji kolejnych celów biznesowych – mówi Katarzyna Gordian.

Była dyrektor zarządzająca agencji Polymus zamierza pozostać w branży reklamowej. Nie zdradza jednak szczegółów.

Ma doświadczenie w realizacji projektów z zakresu zintegrowanej komunikacji marketingowej. Pracowała dla takich klientów jak T-Mobile, HP, JTI, Mondelez, CEDC, Coty, BMW, Unilever, TUI, Goodyear. Przez ostatnie 7 lat zarządzała agencją Polymus. Za jej kadencji firm zdobyła branżowe nagrody i wyróżnienia, m.in. za działania CSR i kampanię „Wyrzucone.pl”.Reklama