Personalia

Karolina Kawska CEO agencji Tigers

Po siedmiu latach Franciszek Georgiew rezygnuje z fotela CEO agencji Tigers. Prezesem zarządu i nowym wspólnikiem zostaje Karolina Kawska.

Karolina Kawska z agencją Tigers związana jest od 2015 r. W 2020 r. objęła funkcję head of social media, a w czerwcu 2021 r. awansowała na stanowisko head of customer success. Po rezygnacji z pełnienia funkcji CEO przez Franciszka Georgiewa, twórcy i właściciela Tigers, pokieruje całą agencją. W planach firmy na ten rok jest m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 r.

Wraz z objęciem funkcji prezesa zarządu Kawska weszła również w posiadanie udziałów w spółce Tigers. Franciszek Georgiew będzie teraz koncentrował uwagę na rozwoju grupy podmiotów działających w obszarach marketingu, technologii i automatyzacji przedsiębiorstw.

W przeszłości nowa CEO pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna. W 2012 r. dołączyła do agencji PR Media Forum. Zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. W 2018 r. jako PR manager platformy Storytel uczestniczyła w kreowaniu i realizacji wielokrotnie nagradzanych kampanii promocyjnych.

  • 2
Karolina Kawska

Karolina Kawska

Z lewej: Franciszek GeorgiewReklama