Personalia

Karolina Kałużyńska została head of communications w Gameset

Dotychczasowa PR managerka agencji gaming marketingu Gameset, Karolina Kałużyńska awansowała na stanowisko head of communications. Dołączyła do grona team leaderów w strukturze firmy.

Jako head of communications Karolina Kałużyńska odpowiada za zarządzanie komunikacją zewnętrzną oraz wewnętrzną w firmie, a także wsparcie PR projektów realizowanych dla klientów agencji. Podlega jej Wojciech Grzegorzyca, który dołączył do zespołu w czerwcu jako communications specialist.

Dołączyła do Gamesetu w sierpniu 2020 r. Jako PR managerka była odpowiedzialna za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Wcześniej zdobywała doświadczenia z zakresu komunikacji w branży gamingu i e-sportu przy realizacji projektów i stałej obsłudze klientów w Monday. Odpowiadała za takie marki, jak Intel czy Electronic Arts.

Nowa head of communications jest także ambasadorką międzynarodowej organizacji Women in Games i w ramach pracy w firmie Gameset angażuje się w działania mające na celu wsparcie kobiet w gamingu i e-sporcie.

  • 1
Karolina Kałużyńska

Karolina KałużyńskaReklama