Personalia

Karina Komorowska CEO agencji San Markos

Stanowisko CEO agencji reklamowej San Markos objęła Karina Komorowska. Odpowiada za zarządzanie agencją, strategię biznesową, nadzór nad tworzeniem oraz realizacją strategii marketingowych dla wszystkich klientów.

San Markos przechodzi do ofensywy. Przed naszym zespołem czas wytężonej pracy. Nasze działania koncentrujemy na podwyższaniu standardów zarządzania projektami i procesami. Kolejne miesiące to również pozyskiwanie nowego biznesu oraz rozwijanie kompetencji z zakresu digital i obsługi social mediów – komentuje nowa CEO.

Z branżą reklamową Komorowska związana jest od prawie siedemnastu lat. Doświadczenie zdobywała w sieciowych i lokalnych w agencjach reklamowych. Ostatnio zajmowała stanowisko executive business directora i była członkiem zarządu w agencji DDB & Tribal. Wcześniej pracowała w Change Communications oraz Saatchi & Saatchi.

Po okresie przejściowym zwieńczonym zatrudnieniem Kariny Komorowskiej Magdalena Czaja, dotychczasowa prezes agencji, powraca na stanowisko przewodniczącej rady nadzorczej. Skoncentruje się na wspieraniu działań new business. Będzie też aktywna w strukturach organizacji branżowych, zwłaszcza w roli wiceprzewodniczącej Komisji Etyki Reklamy.Reklama