Personalia

Justyna Dąbrowska nowym rzecznikiem DHL Parcel Polska

Stanowisko menedżera ds. komunikacji PR i rzecznika prasowego DHL Parcel objęła Justyna Dąbrowska. Do tej pory pełniła funkcję eksperta ds. komunikacji zewnętrznej i budowania wizerunku marki w spółce DHL. Obecnie odpowiada kompleksowo za realizację polityki komunikacyjnej spółki, w tym. m.in. media relations, działania z obszaru CSR, partnerstwa strategiczne, komunikację kryzysową, doradztwo strategiczne.

Na nowym stanowisku Justyna Dąbrowska odpowiada za kreowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, w tym m.in.:

  • relacje z mediami;
  • działania partnerskie i sponsoringowe;
  • projekty CSR;
  • wizerunek marki;
  • media społecznościowe;
  • komunikację kryzysową;
  • doradztwo strategiczne;
  • pozycjonowanie ekspertów.

Pełni również rolę trenera wystąpień medialnych, prowadząc specjalistyczne szkolenia w tym zakresie.

Justyna już od ponad trzech lat buduje wizerunek DHL w istotnych dla nas obszarach strategicznych. Jako liderkę wyróżnia ją wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży PR i biznesie. Oprócz tego także wysoka skuteczność, profesjonalizm, umiejętność szukania rozwiązań i nieszablonowe podejście do działań komunikacyjnych. Jestem przekonana, że przed nami kolejny rok, w którym będziemy inspirować branżę – mówi dr Anna Kania-Okieńczyc, wiceprezes ds. marketingu i doświadczenia klienta w DHL Parcel.

Nowa rzecznik prasowa ma szerokie doświadczenie w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

Obejmuje to projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej, PR produktowego, działań kryzysowych, CSR, a także wystąpień publicznych i pracy w mediach. Doświadczenie zdobywała m.in. w branży FMCG, w działach PR firm o pozycjach liderów w swoich kategoriach oraz w ogólnopolskich spółkach medialnych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, na Uniwersytecie Jagiellońskim.

(…) Logistyka to branża, która jest krwioobiegiem i sercem biznesu. Charakteryzuje się niezwykłą dynamiką, wysoką innowacyjnością i potrzebą stosowania kompleksowych rozwiązań. Dlatego właśnie taka będzie komunikacja DHL – dynamiczna, innowacyjna i wychodząca poza schematy – zapowiada Justyna Dąbrowska.

  • 1
Justyna Dąbrowska

Justyna Dąbrowska rzecznikiem DHL Parcel PolskaReklama