Personalia

Joanna Łazarewicz senior managerem w Science PR

W marcu do zespołu Science PR dołączyła Joanna Łazarewicz. Jako senior manager będzie odpowiadać za prowadzenie klientów firmy i udział w procesach sprzedażowych.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji działań z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej oraz projektów realizowanych w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W latach 2005–2018 związana z firmą doradczą Lighthouse Consultants. Koordynowała obsługę projektów m.in. dla firm: Innogy Polska, Teva, Dr.Oetker, Storck, Atlas Estates, Robert Bosch. Odpowiadała również za organizację wydarzeń specjalnych dla branży medialnej: „Forbesa”, „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Pulsu Biznesu”. Karierę zawodową rozpoczynała w agencji Spin Communications w 2003 r.

Przez ostatni rok była związana z agencją Compass PR, gdzie odpowiadała m.in. za projekty dla firm farmaceutycznych Pfizer oraz Sanofi-Aventis. W latach 2011–2020 odpowiadała za prowadzenie biura organizacyjnego projektu edukacyjnego Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha dla firmy Robert Bosch. Projekt został wyróżniony w latach 2014 i 2015 przez kapitułę konkursu Kampania Społeczna Roku.

Jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie, Wydziału Ekonomii SGGW oraz ESITPA w Rouen, Francja.

  • 1
Joanna Łazarewicz

Joanna ŁazarewiczReklama