Personalia

Jessica Grabowska pokieruje działem social media w agencji Olive Media

Z początkiem listopada Jessica Grabowska awansowała na team leadera w agencji digitalowej 360 stopni Olive Media. Do tej pory była senior social media managerem. Na nowym stanowisku będzie nadal odpowiadać za kluczowych klientów agencji, ale również za zarządzanie 5-osobowym zespołem.

Z branżą social media Jessica Grabowska jest związana od 2015 r. Wcześniej zdobywała doświadczenie w branży content marketingowej jako twórca treści, fotograf. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyła w programie partnerskim na Soongsil University w Seulu, gdzie dodatkowo szkoliła się w zakresie kultury i języka koreańskiego.

W agencji pracuje od czterech lat. Specjalizuje się w obszarach:

  • social media,
  • content marketing,
  • performance marketing,
  • relacje z liderami opinii.

Ma doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii komunikacji produktowej – zwłaszcza dla branż kosmetycznej, technologicznej, w tym NFT, metaverse. Z zespołem Olive Media tworzyła m.in. globalną strategię dla 13 rynków IPF Group (właściciela Provident Polska). Odpowiadała też za digitalową kampanię Polskiej Organizacji Turystycznej, promującą turystykę w duchu slow na rynku austriackim i szwajcarskim, a także kampanię Komisji Europejskiej.

Rozbudowanie zespołu zarządzającego ma związek m.in. z rozwojem portfolio klientów i wygranymi przetargami na kompleksową obsługę projektów.

  • 1

Jessica Grabowska team leaderem w Olive MediaReklama