Personalia

Izabela Schoen-Wysocka w Funktional

Zespół agencji Funktional wzmocniła Izabela Schoen-Wysocka, która objęła stanowisko senior account manager. Przez ponad 10 lat pracowała w VML (VMLY&R).

Izabela Schoen-Wysocka ma 11 lat doświadczenia w branży reklamowo-agencyjnej. Przez większość tego czasu – ponad 10 lat – związana była z agencją VMLY&R (wcześniej VML), należącą do holdingu reklamowego WPP. Tam rozpoczynała pracę w 2011 r. jako senior account executive (VML). Od maja 2018 zajmowała stanowisko account manager (VMLY&R). Ostatnio pracowała jako account manager w agencji reklamowej Dziadek Do Orzechów.

Podczas swojej pracy w VMLY&R budowała relacje z klientami korporacyjnymi takimi jak Pernod Ricard (Wyborowa, Absolut), Diageo (Ciroc Vodka), Bahlsen (Krakuski, Hit), BP, Żywiec, PZU, BoboVita, Philips (Avent, AGD, Saeco), Fox czy Danone.

Jest to kolejny ostatnio transfer do Funktional, który bardzo nas cieszy. Iza ma ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu kampaniami reklamowymi i budowaniu relacji z klientami na krajowym oraz międzynarodowym szczeblu. W ramach szerszego procesu transformacji organizacji, w tym struktur operacyjnych i procesów stworzyliśmy nowe zespoły accountów. Iza będzie w jednym z tych zespołów. Będzie odpowiedzialna m.in. za zarządzanie budżetami, procesowanie briefów, przygotowywanie ofert, obsługę przetargów i koordynację pracy zespołów wykonawczych – mówi Hubert Pokrowiecki, CEO agencji Funktional.

Schoen-Wysocka jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

  • 1
Izabela Schoen-Wysocka Funktional

Izabela Schoen-Wysocka – senior account manager w FunktionalReklama