Personalia

Izabela Franke dołączyła do firmy technologiczno-doradczej Future Mind

W grudniu do firmy technologiczno-doradczej Future Mind dołączyła Izabela Franke. Jako head of advisory wesprze kluczowy filar rozwoju spółki, tj. usługi doradcze.

Izabela Franke doradza w zakresie transformacji cyfrowej, ze szczególnym uwzględnieniem hiperpersonalizacji komunikacji i doświadczeń oraz budowy zaangażowania konsumentów. To ekspertka w obszarze customer experience oraz technologii wspierających zarządzanie relacjami z klientami z ponad 15-letnim doświadczeniem. Przez ostatnie 6 lat była związana z firmą konsultingową PwC. Jako wicedyrektor i head of digital ecosystems wspierała organizację w procesach transformacji cyfrowej w marketingu, sprzedaży oraz obsłudze klienta.

Wcześniej doświadczenie zdobywała w takich firmach jak Agora, Benefit Systems oraz Atos Polska. W karierze zawodowej zrealizowała projekty dla firm z branży retail, FMCG, finansowej, paliwowej, transportowej oraz mediowej.

Jest autorką oraz współautorką publikacji z obszaru budowania doświadczeń klienta oraz marketingu opartego na danych, m.in. „Biblii e-biznesu”. Opracowała także wiele raportów i analiz dotyczących data driven marketingu, CX, CDP oraz postaw i zachowań konsumenckich. Jest też wykładowcą studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku „E-commerce”.

  • 1
Izabela Franke dołączyła do agencji Future Mind

Izabela Franke dołączyła do agencji Future MindReklama