Personalia

Iwona Trzaska – nowa head of content social media w agencji Valkea

Pełniąca dotychczas funkcję social media managera Iwona Trzaska awansowała na stanowisko head of content social media w agencji Valkea. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów realizowanych w mediach społecznościowych na zlecenie klientów agencji. Czuwa również nad jakością treści tworzonych przez dział social media.

Z branżą marketingową Iwona Trzaska jest związana od ponad pięciu lat. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno jako freelancer, jak i w agencji Hey You! Odpowiadała za realizację strategii social media dla klientów firmy, współpracę z influencerami, koordynację działań z zakresu marketingu rekomendacji oraz prowadzenie kampanii na Facebooku i Instagramie.

Wśród obsługiwanych przez nią firm znalazły się te z branży mody, farmaceutycznej, deweloperskiej, podróżniczej i FMCG, jak również z obszaru kultury i sztuki. Miała okazję współpracować m.in. z markami Electrolux, Itaka, Vichy, UPC, Doz.pl, Tefal, Telewizja Puls, Cropp, Teatr Rampa czy Camaïeu.

Nowa head of content social media w Valkei jest absolwentką Wydziału Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz komunikacji zintegrowanej (reklama, PR, branding) w Collegium Civitas.

  • 1
Iwona Trzaska

Iwona TrzaskaReklama