Personalia

Iwona Kubicz w jury Stevie International Business Awards 2018

9 sierpnia poznamy laureatów tegorocznej edycji Stevie Awards – International Business Awards. Wśród jurorów znalazła się Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication i ekspert w dziedzinie corporate PR. Ocenia projekty w kategorii wideo.

Stevie Awards to międzynarodowy konkurs, który od 2002 r. nagradza firmy i kluczowe postaci biznesu w ramach siedmiu programów. Są wśród nich m.in. The Stevie Awards for Women in Business czy The International Business Awards.

Prezes Procontent Communication zasiada w jury tego konkursu po raz czwarty. Sama ma na koncie statuetkę Stevie for Women in Business. Procontent zdobył z kolei kilka nagród za prowadzone projekty komunikacyjne.

Iwona Kubicz jest ekspertem w projektach z zakresu corporate PR i zarządzania kryzysowego. To członkini International Public Relations Association. Juror w konkursach IPRA Golden World Awards, Stevie oraz Magellan Awards w kategoriach PR, komunikacja w kryzysie i public affairs and lobbing.

Koordynowała projekty realizowane dla firm takich jak Polpharma, Sanofi, Janssen, Teva, Zentiva czy Adamed oraz działania wspierające rozwój R&D w Polsce. Doświadczenie zdobywała, prowadząc projekty od audytów komunikacyjnych i internal PR po kampanie public relations i zarządzania komunikacją w kryzysie dla firm takich jak Obi, HBO, Hallmark Channel, Disney Channel i Gaspol. Prowadziła również kampanie z zakresu komunikacji korporacyjnej dla firm: Energa Operator, PKP Energetyka i Saxo Bank.Reklama