Personalia

Hubert Świtalski nowym szefem Meetrics w Polsce

Do Meetrics Polska z Polsat Media przechodzi Hubert Świtalski. Obejmuje stanowisko country managera. Zastąpi Tomasza Piątkowskiego, który od września rozpocznie pracę w nowym miejscu, kontynuując karierę w branży.

Hubert Świtalski przechodzi do Meetrics bezpośrednio z Polsat Media. W strukturach biura reklamy zarządzał tam zespołem AdTube (AdTube manager). W branży pracuje od dziesięciu lat. Karierę rozpoczynał w 2009 r. w BCG jako specjalista PR. Przed przejściem do Polsat Media pracował m.in. w Agorze (jako agency group head) i Stroer Media (jako agency sales deputy director).

W biurze reklamy Polsat Media odpowiadał m.in. za współpracę z influencerami, partnerami z obszaru social media oraz domami mediowymi i kluczowymi klientami.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Nauk Politycznych, specjalizacja: marketing polityczny).

Firma Meetrics zadebiutowała na polskim rynku w czerwcu 2017 r. Od tamtej pory jej polskim oddziałem kierował country manager Tomasz Piątkowski. Wcześniej był on członkiem zarządu i chief digital officerem GroupM. Teraz pozostanie w branży. Nową pracę rozpocznie od września. Na obecnym etapie nie ujawnia jednak więcej szczegółów.Reklama