Personalia

Hubert Skubij i Jolanta Kozak w Veovee

Do zespołu client service butikowej agencji digitalowej Veovee dołączyły dwie osoby. To Hubert Skubij jako senior account manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku account manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.

Hubert Skubij ma ponad 17-letnie doświadczenie w realizacji działań z obszarów digital marketingu i new business. W Veovee jako senior account manager odpowiada za kompleksową obsługę kampanii mobilnych, wykorzystujących m.in. rich media oraz formaty gamingowe.

Ostatnio zajmował się pozyskiwaniem partnerów biznesowych oraz sprzedażą powierzchni reklamowych w PMPG Polskie Media, a przedtem w Gremi Media. Wcześniej jako senior key account manager w Mobiem prowadził kampanie w aplikacjach oraz grach mobilnych. W latach 2005–2020 pracował w Wirtualna Polska Media. Zajmował się pozyskiwaniem nowych klientów oraz kompleksową obsługą obecnych w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych do działań wizerunkowych, performance i content marketingowych. Realizował działania dla marek i domów mediowych takich jak Allianz, eObuwie, LG, Mindshare, Mediacom, Media Saturn Holding, Orange, RTV Euro AGD, Yves Rocher czy Ziaja.

Jolanta Kozak jako account manager odpowiada za prowadzenie kampanii mobilnych. Wcześniej przez blisko 11 lat pracowała jako starszy specjalista w zespole ds. negocjacji i handlu biura reklamy Telewizji Polskiej. Zajmowała się wówczas kompleksową obsługą klientów w zakresie planowania, realizacji i optymalizacji kampanii reklamowych. Prowadziła działania m.in. dla domów mediowych z Grupy Dentsu Polska oraz Publicis Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Mediacom Warszawa oraz CR Media.

  • 2
Veovee Hubert Skubij

Hubert Skubij – senior account manager w Veovee

Veovee Jolanta Kozak

Jolanta Kozak – account manager w VeoveeReklama