Personalia

Hill+Knowlton Strategies rozbudowuje zespół kierowniczy agencji. Awansują Monika Podsiadło i Jarosław Sutarzewicz

Agencja Hill+Knowlton Strategies wzmacnia zespół kierowniczy. W październiku dołączyli do niego Monika Podsiadło, awansowana na stanowisko account director oraz Jarosław Sutarzewicz, promowany do funkcji director public affairs & defense. Oboje związani są z firmą od kilku lat.

Monika Podsiadło ma blisko 10-letnie doświadczenie w branży public relations. Zdobywała je, pracując w agencji Hill+Knowlton Strategies (2009–2012 oraz ponownie od 2016 r.) i Multi Communications (2012–2016).

Specjalizuje się w brand PR, z naciskiem na komunikację marek z takich branż jak retail, interior design, FMCG oraz z segmentu beauty.

Na stanowisko account director w zespole komunikacji marketingowej awansowała z funkcji senior associate. Obecnie odpowiada za wzmocnienie i rozbudowę kompetencji wykraczających poza tradycyjny repertuar działań public relations. Będzie też dbała o jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Równolegle studiowała też finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jarosław Sutarzewicz to doświadczony ekspert w obszarze budowania i rozwijania relacji sektora prywatnego z administracją publiczną. Dołączył do zespołu H+K Strategies w 2016 r. jako senior advisor. Przez wiele lat pracował w ambasadzie USA w Warszawie. Kierował tam sekcją protokolarną.

Karierę zawodową zaczynał w Polskim Funduszu Kapitałowym. Odpowiadał m.in. za wdrożenie międzynarodowego portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego.

Obecnie pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Współtworzy strategie z zakresu public policy i advocacy. Na nowym stanowisku planuje dalszy rozwój kompetencji zespołu w obsłudze firm z branży lotniczej i obronnej oraz prowadzeniu multikanałowych kampanii na rzecz instytucji europejskich.

Jest też w gronie trenerów H+K, którzy szkolą konsultantów agencji z regionu EMEA w zakresie client service i strategii komunikacji. Absolwent Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zespół kierowniczy Hill+Knowlton Strategies liczy obecnie 7 osób. Oprócz awansowanych Moniki Podsiadło i Jarosława Sutarzewicza należą do niego:

  • Katarzyna Kamińska, executive vice president,
  • Katarzyna Fabjaniak, managing director,
  • Katarzyna Antoniszewska, director lifestyle, media & entertainment,
  • Marcin Galecki, CFO,
  • Grzegorz Szczepański, CEO.
  • 2


Reklama