Personalia

Ewa Ziętek-Maciejczyk odpowiada za działania marketingowe i PR w agencji Result Media

Agencja marketingu internetowego Result Media ma nowego PR & marketing managera. Została nim Ewa Ziętek-Maciejczyk. Do jej zadań będzie należało kreowanie i prowadzenie komunikacji w mediach oraz budowanie wizerunku firmy. Zastąpiła Adama Bodziaka, który rozstał się z firmą.

Przez 19 lat Ewa Ziętek-Maciejczyk pracowała w mediach, m.in. w Infor.pl, Gremi Media oraz „Wiedzy i Praktyce”. Była dyrektorem marketingu oraz redaktor naczelną grupy publikacji z dziedziny prawa gospodarczego i prawa pracy. Odpowiadała także za strategie i rozwój serwisów internetowych oraz czasopism i książek.

Ma również doświadczenie we współpracy ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w zakresie publikacji na temat marketingu internetowego.

Chcemy skorzystać z redakcyjnego i marketingowego doświadczenia Ewy, aby jeszcze lepiej komunikować się z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Relacje te należy budować na silnych fundamentach profesjonalizmu i otwartości na potrzeby partnerów biznesowych. Dlatego właśnie Ewie, jako osobie z dużym doświadczeniem w kreowaniu i koordynowaniu współpracy z partnerami biznesowymi oraz świetną znajomością rynku mediów, powierzyliśmy zadanie budowania wizerunku naszej agencji – mówi Konrad Spoczyński, prezes zarządu Result Media.

Pasją Ewy Ziętek-Maciejczyk jest kino. Współpracuje ona także z producentami filmów fabularnych i dokumentalnych przy tworzeniu strategii marketingowych i pozyskiwaniu sponsorów.

Z wykształcenia jest polonistką. Ukończyła też marketing internetowy i zarządzanie w mediach w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.Reklama