AdvertisementAdvertisement

Personalia

Dwaj nowi dyrektorzy w strukturach IQS

W ramach modernizacji i optymalizacji struktury organizacyjnej agencja IQS awansowała na stanowiska dyrektorskie dwóch długoletnich pracowników działów wsparcia. To Piotr Szczepanik i Kamil Wolski.

Piotr Szczepanik w IQS pracuje od 2010 r. Jako programming and data governance director zarządza obecnie nowo utworzonym działem rozwoju programowania i zarządzania danymi. W jego skład wchodzą trzy dotychczasowe jednostki organizacyjne: skryptowanie, programowanie oraz dane i analizy. Do jego głównych obowiązków należy praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologiczno-badawczymi oraz koordynacja prac i zarządzanie 21-osobowym zespołem.

Kamil Wolski objął stanowisko dyrektora działu operacyjnego. Dział obecnie tworzą trzy dawne jednostki realizacyjne IQS: badania online, badania offline (ilościowe i jakościowe) oraz CATI. Z firmą związany jest od siedemnastu lat. Początkowo zdobywał doświadczenie w działach realizacji badań, a od sześciu lat pod jego opieką rozwijany jest panel Opinie.pl. Do jego zadań należą: dbałość o obsługę klienta wewnętrznego oraz standaryzacja i optymalizacja prac zespołu. Angażuje się także w inicjatywy ogólnofirmowe, które mają na celu rozwój firmy i jej portfolio.

  • 2
IQS

Piotr Szczepanik, IQS

Kamil Wolski, IQS

 


 

Reklama