Personalia

Deloitte Polska przygotowuje się do zmiany na stanowisku partnera zarządzającego

1 czerwca 2020 r. stanowisko partnera zarządzającego Deloitte Polska obejmie Tomasz Konik. W tej roli zastąpi Marka Metryckiego, który zarządzał firmą przez ostatnie 12 lat. Dotychczasowy szef polskiego oddziału pozostanie w strukturach firmy, wspierając jej dalszy rozwój.

W Deloitte rozpoczął się ponad półroczny proces przejściowy, który obejmuje stopniowe przekazywanie obowiązków nowemu partnerowi zarządzającemu.

Tomasz Konik jest związany z firmą od niemal dwudziestu lat. Karierę zawodową rozpoczynał w doradztwie podatkowym i prawnym. Ostatnio zaś pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Deloitte odpowiedzialnego za obszar firmowych programów klienckich i branżowych oraz partnera w dziale konsultingu.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz międzynarodowego programu MBA St. Gallen w Szwajcarii. Ukończył programy szkoleniowe w IMD w Lozannie, Harvard Business School w Bostonie i Said Business School w Oxfordzie. W 2015 r. zakończył studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra.

Deloitte Polska będzie kontynuować swoją dotychczasową strategię rozwoju, świadcząc klientom usługi w obszarze konsultingu, doradztwa podatkowego i prawnego, audytu oraz doradztwa finansowego. W działalności firma będzie również wykorzystywać potencjał wzrostowy usług związanych z nowymi technologiami, wspierając klientów w transformacji cyfrowej.Reklama