Personalia

Dawid Kaźmierczak associate digital directorem w McCann Worldgroup

Dawid Kaźmierczak awansował w strukturach McCann Worldgroup. Objął stanowisko associate digital directora.

W nowej roli Dawid Kaźmierczak zajmie się zarządzaniem zintegrowanym zespołem social media & digital w ramach McCann Worldgroup. Będzie też współpracował z działami kreacji i strategii komunikacji w tych obszarach. Podlega bezpośrednio zarządowi.

Oprócz pełnienia swoich obowiązków w agencji czynnie wspiera społeczność i konkurs Young Creatives w Polsce. Jest twórcą kanału YCpoland na Instagramie. W przeszłości współtworzył kanał SnapLions relacjonujący festiwal Cannes Lions. Jest również jurorem konkursu Papaya Young Directors oraz felietonistą „Media Marketing Polska”.

Do firmy dołączył w kwietniu 2017 r., przechodząc z agencji K2. W McCann Worldgroup przez ponad 1,5 roku piastował stanowisko growth supervisora. Odpowiadał za zarządzanie projektami dla marek Coca-Cola Company oraz rozwój nowego biznesu w ramach agencji. Wcześniej zdobywał doświadczenie w takich sieciowych agencjach jak Ogilvy czy DDB & Tribal.

Kampanie, które współtworzył, zdobywały wyróżnienia na festiwalach Effie, KTR i Innovation Awards oraz nagrody i nominacje na Cannes Lions, Golden Drum oraz Eurobest.Reklama