Personalia

Dariusz Piekarski rezygnuje z funkcji prezesa Digitree Group

30 kwietnia zarząd Digitree Group poinformował o rezygnacji prezesa zarządu tej spółki, Dariusza Piekarskiego. Były prezes ze względu na rozpoczęte projekty zadeklarował chęć dalszej współpracy z grupą.

Dariusz Piekarski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Stał na czele technologicznej Grupy Digitree Group (dawniej Grupy kapitałowej Sare) w latach 2016–2020. Jako prezes kierował działaniami Digitree Group i był odpowiedzialny za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie grupą kapitałową. W zarządzie zasiadał od 2012 r.

W okresie pełnienia przez niego funkcji prezesa Grupa Digitree Group znacznie się rozrosła. Przejęte zostały spółki Sales Intelligence oraz sieć reklamy wideo VideoTarget (dawniej MarketNews24). Z prowadzonych w ramach organizacji projektów wyłoniły się spółki Adepto i Cashback Services. Spowodowało to rozwój usług w kierunku kompleksowej realizacji działań wykorzystujących digital marketing dla klientów, a także wzrost skonsolidowanych przychodów.

Po rezygnacji Dariusza Piekarskiego w skład zarządu Digitree Group wchodzą:

  • Przemysław Marcol – członek zarządu,
  • Wiktor Mazur – członek zarządu.

Dwuosobowy skład zarządu pozwoli na dalsze sprawne funkcjonowanie spółki i grupy, bez jakichkolwiek zmian odczuwalnych dla zespołu pracowników czy klientów. Nie powołano jeszcze nowego prezesa spółki. Rada nadzorcza zapowiedziała jednak, że kwestia rezygnacji oraz ustalenie dalszych działań z nią związanych zostaną poruszone na najbliższym posiedzeniu, 8 maja 2020 r.

  • 1
Dariusz Piekarski

Dariusz Piekarski rezygnuje z funkcji prezesaReklama