Personalia

Dagmara Robak w nowym hubie globalnym zespołu analytics Kantar Polska

We wrześniu do Kantar Polska dołączyła Dagmara Robak. Objęła funkcję project director w Global Analytics Hub CoE w Warszawie (Centre of Excellence).

Dagmara Robak zawodowo zajmuje się dostarczaniem klientom rozwiązań analitycznych. Najczęściej tych związanych z badaniem efektywności działań marketingowych na podstawie modelowania (MMM). Dobrze odnajduje się też w pracy z różnymi źródłami danych i metodologiami, jak badania konsumenckie, analizy w social media itp. Wcześniejsze doświadczenia, głównie z branżami FMCG, finanse, auto-moto i OTC zdobywała w domach mediowych oraz w Nielsenie.

Decyzja o powstaniu w Warszawie oddziału globalnego Centre of Excellence to istotny sygnał o rosnącej roli Analytics i Polski w strukturach Kantara. Nowo powstały zespół w Warszawie z Dagmarą u sterów jest zapowiedzią trafnych rekomendacji dotyczących alokacji budżetów klientów. Także doskonałości operacyjnej na wszystkich etapach projektów – komentuje Patrycja Herbowska-Tytro, head of analytics practice w Kantar Polska.

  • 1
Dagmara Robak

Dagmara Robak – project director Global Analytics Hub Centre of Excellence KantarReklama