Personalia

Błażej Soniewicki dołącza do Grupy Komunikacja Plus

Ekspert w dziedzinie komunikacji marek, Błażej Soniewicki dołącza do Grupy Komunikacja Plus. Będzie zarządzał dwiema spółkami: Proomni – wyspecjalizowaną w performance media i e-commerce oraz agencją Dodaj Media zajmującą się zakupem mediów. Dodatkowo będzie wspierał rozwój zintegrowanej oferty Grupy. Tym samym GK+ wzmacnia kompetencje w obszarze obsługi zintegrowanych projektów marketingowych.

Błażej Soniewicki pracuje w branży reklamowej od ponad dwudziestu lat. Specjalizuje się w strategii komunikacji i budowaniu marek. W ostatnich latach szczególnie koncentruje się na działaniach związanych z innowacyjnym wykorzystaniem mediów w komunikacji i budowaniu marek w przestrzeni e-commerce. Doświadczenie zdobywał m.in. w agencjach sieciowych grupy BBDO i Publicis Group. Współtworzył Brand New Galaxy i start-up mediowy E-contenta. Realizował projekty dla takich marek jak Mars, Netflix, Google, Telekomunikacja Polska czy Total. Jest wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego oraz jurorem konkursu Effie Awards.

Wykorzysta doświadczenie do wspierania rozwoju kompetencji Komunikacji Plus w kontekście:

  • obsługi projektów zintegrowanych;
  • rozszerzania siatki partnerstw branżowych;
  • zwiększania aktywności GK+ w branży marketingowej.

Współpracuję z Grupą Komunikacja Plus już od kilku miesięcy. Przez ten czas miałem możliwość dokładnie się jej przyjrzeć, zarówno od strony procesów, jak i teamu. Nasze spółki mediowe: Proomni i Dodaj Media łączą dwie ważne cechy. Z jednej strony wszechstronny zespół profesjonalistów z doświadczeniem w pracy na dużych zintegrowanych projektach dla międzynarodowych klientów. Drugą jest kultura start-upu, w której wszyscy seniorzy pracują bezpośrednio z klientami. Przekłada się to na szybkość i efektywność działania.

W GK+ mamy 8 spółek wyspecjalizowanych w różnych obszarach komunikacji i marketingu. Daje to ogromne możliwości prowadzenia kompleksowych działań dla klientów, reagowania na ich potrzeby i wyzwania biznesowe – mówi nowy CEO Proomni i Dodaj Media.

Soniewicki stoi na czele zespołu liderów z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży marketingowej i mediowej

Wspierają go:

  • Monika Modrzejewska, odpowiedzialna za digital media jako head of digital marketing w Proomni (wcześniej m.in. w MullenLowe MediaHub Poland);
  • Sylwia Burdziałowska, na czele zespołu e-commerce jako account director (wcześniej m.in. Pathfinder23);
  • Łukasz Sadłek, prowadzący projekty mediowe 360 stopni jako client service director w Dodaj Media (wcześniej m.in. ZenithOptimedia);
  • Grzegorz Trondowski, odpowiedzialny za rozwój biznesu (wcześniej m.in. Resolution (OMD Group), Value Media, Mr. Target w ramach Grupy Sare).

Grupa Komunikacja Plus powstała w branży PR. Od kilku lat jednak w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę w kierunku dostarczania klientom zintegrowanych usług marketingowych w formule One-Stop-Shop. Rozszerzamy je o badania, kreację, digital i media. Ważną częścią naszej strategii rozwoju, równolegle do poszerzania portfolio obsługiwanych marek, jest pozyskiwanie kolejnych talentów z rynku, które umacniają naszą pozycję – dodaje Tomasz Alberski, managing partner GK+.

  • 1
Blażej Soniewicki

Blażej Soniewicki w Grupe Komunikacja Plus

 

 Reklama