Personalia

Bartosz Witak i Rafał Agnieszczak w radzie nadzorczej Abstra

Z początkiem lipca w skład rady nadzorczej Abstra wszedł Bartosz Witak, który w ostatnich latach zarządzał Viacom International Media Networks w regionie Europy Środkowej i Izraela. Kilka miesięcy temu do rady dołączył także Rafał Agnieszczak.

W efekcie rada nadzorcza Abstra liczy obecnie trzech członków. Należą do niej: Maciej Wandzel, Bartosz Witak i Rafał Agnieszczak.

Bartosz Witak w latach 2011–2018 pełnił obowiązki starszego wiceprezesa i dyrektora zarządzającego Viacom International Media Networks. Był odpowiedzialny za wszystkie aktywności biznesowe tego koncernu w szesnastu krajach regionu Europy Środkowej i Izraela. Z firmą był związany przez ostatnich 15 lat. Dołączył do niej pod koniec 2003 r. jako dyrektor ds. finansowych i operacyjnych.

Rafał Agnieszczak to przedsiębiorca internetowy prowadzący kilka podmiotów w branży logistycznej, reklamowej, rozrywkowej i finansowej.

Celami nadrzędnymi Abstra są permanentny rozwój i chęć maksymalnego poszerzania naszych kompetencji. Świetnie czujemy się na YouTube i przymierzamy się do zwiększenia naszej obecności na innych platformach. Do osiągnięcia tego celu przyda nam się doświadczenie osób z nieco odmiennym know-how od nas. Bartosz Witak kierował 16 oddziałami jednego z największych koncernów telewizyjnych na świecie, a Rafał Agnieszczak już od kilkunastu lat święci biznesowe triumfy w polskim Internecie. Suma ich doświadczeń umożliwi nam zyskanie odmiennej perspektywy, która będzie kluczowa dla rozwoju naszego biznesu – powiedział Maciej Szwarc, prezes Abstra.Reklama