Personalia

Awanse w Prowly

Prowly awansuje trzy specjalistki. Karolina Rafało objęła stanowisko head of sales, Karolina Zasada head of customer success, a Karolina Jakubik senior growth specialist.

Karolina Rafało, dotychczas senior growth specialist, po prawie trzech latach w Prowly awansowała na head of sales. W nowej roli odpowiada za sukcesywne zwiększanie sprzedaży, budowę i realizację strategii sprzedaży na rynki zagraniczne oraz za zarządzanie i rozwój zespołu sprzedażowego.

Zastąpiła na stanowisku Wojciecha Dwojackiego, który w listopadzie 2018 r. pożegnał się z firmą, by uruchomić własny biznes.

Karolina Zasada, dotychczas customer success manager, awansowała na stanowisko head of customer success. Oprócz jej dotychczasowych obowiązków, jakimi były m.in. zarządzanie działem i zapewnianie bieżącej obsługi klientów, w nowej roli będzie odpowiadać za budowę i realizację strategii antychurnowej oraz polityki upsellowej, a także rozwój działań edukacyjnych w obrębie wiedzy o produkcie dla klientów.

Karolina Jakubik, dotychczas growth specialist, awansowała na stanowisko senior growth specialist. Zastąpiła tym samym Karolinę Rafało. Do jej obowiązków należy pozyskiwanie klientów polskich oraz zagranicznych.Wcześniej pracowała w Newton Media, która dostarcza PR-owcom monitoring mediów oraz analizy medialne.

  • 3

Karolina Rafało

Karolina Zasada

Karolina JakubikReklama