Personalia

Awanse w dziale social media agencji Labcon

Patrycja Majsik awansowała na stanowisko social media team leaderki w agencji kreatywnej Labcon (Group One). Gabriela Łacińska objęła funkcję senior social media managerki.

Patrycja Majsik w agencji Labcon pracuje od lipca 2023 r. Na stanowisku social media team leaderki połączy swoje ponad 11-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacyjnych i contentu do mediów społecznościowych z kompetencjami w budowaniu i rozwijaniu zespołów socialmediowych agencji kreatywnych. Jako prelegentka występowała m.in. podczas Kongresu for Social Media. Jest członkinią grupy roboczej IAB Polska z zakresu mediów społecznościowych. Certyfikowana ekspertka Meta Creative Strategy. Tworzyła komunikację marek takich jak Mastercard, Škoda, L’Oréal, Play, Cyfrowy Polsat, Grupa PZU. Poprzednio związana m.in. z agencjami McCann oraz Isobar Polska.

Gabriela Łacińska związana jest z tworzeniem strategii oraz contentu w mediach społecznościowymi od prawie pięciu lat. Doświadczenie zdobywała w lokalnych, jak i globalnych agencjach marketingowych. W Labconie odpowiadała m.in. za rozwój Hebe w strukturach spółki. Współpracowała z markami z branży motoryzacyjnej, beauty, telekomunikacyjnej.

  • 2
Patrycja Majsik, Labcon

Patrycja Majsik – social media team leaderka w agencji Labcon

Gabriela Łacińska, Labcon

Gabriela Łacińska – senior social media managerka w Labconie

 



Reklama