Personalia

Awanse w dziale biddable media agencji Resolution

W agencji Resolution (Grupa OMD) awansowano troje ekspertów odpowiedzialnych za obszar biddable media. Ewa Michalak-Suchenek objęła stanowisko social media expert, Paulina Orzechowska – communication expert, Michał Eberchard – senior biddable specialist. W nowych funkcjach, poza dotychczasowym zakresem obowiązków, będą wspierali obszar new business oraz dalszy rozwój oferty agencji w zakresie biddable media.

Ciągłe udoskonalanie naszej oferty digital w zakresie m.in. performance oraz community jest dla nas priorytetem. Nasi eksperci nieustannie pracują nad rozwojem swoich kompetencji. Bardzo często odważnie wychodzą poza własną strefę komfortu (dotychczasowo zebranych kompetencji). Awans Pauliny, Ewy i Michała jest naturalną konsekwencją ich zaangażowania i motywacji – komentuje Paweł Ważyński, managing director Resolution.

Ewa Michalak-Suchenek

Z Grupą OMD związana jest od 2019 r. W tym czasie z ramienia agencji Resolution realizowała projekty dla takich klientów jak Kontigo, Tchibo, Agro Bayer, Pierre Fabre, Elanco (Foresto), Finea, Vosti oraz Enbio. Specjalizuje się w:

  • działaniach performance skierowanych do klientów z branży e-commerce;
  • projektach nastawionych na pozyskiwanie leadów za pośrednictwem kanałów social media.

Ma certyfikat DIMAQ Professional oraz Meta Blueprint (Buying, Planning).

Paulina Orzechowska

Zespół Resolution wzmocniła wiosną br. Na co dzień z odpowiedzialna jest za tworzenie planów komunikacji marketingowej w social media (Facebook, Instagram, LinkedIn) dla klientów z branży B2B i B2C. We współpracy z zespołem ekspertów z obszarów social mediów i content marketingu opracowuje też strategie komunikacji dla klientów z Grupy OMD i na potrzeby procesów new business.

Michał Eberchard

Do agencji Resolution dołączył w 2019 r. Jego główne zadania to planowanie i realizacja kampanii w ekosystemie reklamowym Google, programmaticu oraz marketplace’ach (m.in. Allegro). W gronie obsługiwanych przez niego klientów są m.in. Kontigo, Bayer, Elanco oraz Pierre Fabre, Stada i FedEx. Jest posiadaczem certyfikatu DIMAQ Professional.

  • 1

Od lewej: Ewa Michalak-Suchenek, Paulina Orzechowska, Michał Eberchard – Resolution (Grupa OMD)Reklama