Personalia

Artur Roguski dołącza do zespołu social media & influencer marketing w Focus Nation

Do agencji marketingu zintegrowanego Focus Nation dołącza Artur Roguski. Obejmuje stanowisko senior social media manager. Będzie odpowiadał za rozwój obszaru mediów społecznościowych i influence marketingu oraz budowanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami agencji.

Artur Roguski jest związany z branżą digitalową i mediową od dwunastu lat. Pracował m.in. w Ogilvy, RASP, magazynie Brief, Dfusion Communication czy agencji Huta 19. Współpracował z takimi markami jak Żubr, Cisco, Whirlpool, IBM, Cropp. Autor książki „Zrozumieć social media”. Prowadzi bloga poświęconego zagadnieniom mediów społecznościowych: WhySoSocial.pl. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie i mediach branżowych.

Magister psychologii o specjalizacji media i reklama. Prowadził zajęcia z zakresu komunikacji oraz strategii digitalowej i content marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, SGH czy Politechnice Białostockiej.

Focus Nation konsekwentnie rozwija obszar digital i performance marketing. Dołączenie Artura Roguskiego jest wzmocnieniem kompetencji i możliwości zespołu w obszarze social media.

  • 1
Artur Roguski

Artur Roguski senior social media managerem w Focus Nation

 Reklama