Personalia

Anna Balycheva nową group account director w McCann Poland

Z początkiem kwietnia do działu client business McCann dołączyła Anna Balycheva. Objęła stanowisko group account director. Pełni funkcję head of beauty team, nadzorując zespół pracujący dla klientów firmy z tego segmentu.

Anna Balycheva pochodzi z Ukrainy. Wsparta przez grupę McCann, przyjechała do Polski w marcu, po wybuchu wojny. Z branżą marketingową związana jest od blisko szesnastu lat. Zdobywała doświadczenie zawodowe w międzynarodowych oddziałach agencji reklamowych grupy IPG. Przez 8 lat pracowała na rynku ukraińskim w McCann Kiev na rzecz m.in. takich marek, jak Kyivstar/DJuice (telekomunikacja), Mastercard, Unilever czy J&J.

Przez ostatnie 8 lat jako dyrektor biznesowa na rynku rosyjskim w McCann Moscow kierowała pracami dla marek L’Oréal, Nestle (kategoria produktów dla zwierząt domowych), J&J oraz Obi. Kampanie, które w tym czasie realizowała, zdobywały uznanie na lokalnych i międzynarodowych festiwalach branżowych. Jest wielokrotną zdobywczynią nagród Effie, w tym Grand Prix w Effie Ukraine.

  • 1
Anna Balycheva

Anna BalychevaReklama